Labas,

Esu Živilė. Tikra namuose gaminto maisto fanė ir trijų vaikų mama. Ir jau 15 metų aktyviai ir nuosekliai planuoju šeimos savaitės meniu.

Tinklaraštis – čia buvo visko pradžių pradžia ir didieji iššūkiai. „Valgė spalvė“ skaičiuoja jau ketvirtus metus. Per tą laiką mokiausi visko nuo pat pagrindų. Čia nugula mano patirtys, atradimai ir iššūkiai. Čia dalinuosi tuo kuo gyvenu, ką valgau, ką išmokstu ir atrandu.

Maisto planavimas – tai kuo aš gyvenu jau 15m. Vieną dieną supratau, kad čia yra tai kas mano sekėjams patinka, tai kuo jie domisi ir laukia mano patarimų. Kad tai ir yra tema, kuria noriu kalbėti ir dalintis visa savo sukaupta patirtimi. Tad tą ir darau su didele meile ir pasimėgavimu.

Sveika mityba – į mano gyvenimą atėjo žingsnelis po žingsnelio. Mano įkvėpėjas ir mokytojas šioje srityje buvo vyras. Žinoma ir vaikai. Gimus pirmagimiui sveika mityba pradėjau domėtis iš pagrindų. Ir štai šiandien esu sertifikuota mitybos specialistė, kuri savo žinias bando apjungti kartu su meniu planavimu ir bent kažką naujo ir sveiko įnešti į visų klientų gyvenimus. Juk kartais net ir nesusimąstome kaip vienas pakeistas įprotis gali padėti gyventi paprasčiau, sveikai ir jaustis geriau.

Bendradarbiavimas – negaliu reklamuoti tai ko pati nenaudoju ar neatitinka mano vertybių. Tad renkuosi atsakingai ir vadovaujuosi posakiu mažiau yra daugiau. Lai reklaminio turinio mano kuriamame turinyje bus mažiau, bet jei jis yra, tai tik tai ką aš tikrai nuoširdžiai rekomenduoju.

Bendruomenė – savo bendruomenę buriu socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram. Bet labiausiai mėgaujuosi rašydama naujienlaiškius. Tad naujienlaiškiai yra mano mylimiausias auditorijos pasiekimo būdas.  Ten organizuoju NEMOKAMUS kursus ir dalinuosi naujienomis pirmiausiai! Junkis ir Tu!!!

Linkiu skanių atradimų ir naudingų akimirkų kartu!

Su meile,

Živilė