Skanios dovanos iš Europos

2020m šv. Kalėdų laukimas

Metams artėjant į pabaigą, ne vienas apmąstom, kokie buvo mums šie metai, ką planavom ir ką įgyvendinom, apie ką svajojom ir kokias svajones pavertėme realybe.

Man šie metai turėjo būti kelionių ir draugių, gyvenančių už šimtų ir tūkstančių kilometrų, lankymo metai, nes draugių turiu artimuose ir tolimuose kraštuose ir visos, po ilgesnės ar trumpesnės pertraukos, laukiame nesulaukiame gyvo susitikimo. Deja, bet net ir vasarą nepavyko suderinti mano ir  pandemijos grafikų ir dauguma mano draugių jau susitaikė su virtuliais susitikimais, gyvuosius atidėjusios neribotam laikui.

Bet juk Kalėdos – stebuklų metas! Ir nors šios Kalėdos bus tikrai kitokios, artimus ir brangius žmones stebinti ir džiuginti ne tik norisi, bet ir tikrai reikia.

Tad aš nusprendžiau savo  drauges aplankyti kalėdiniais skoniais. Paprašiau atsiusti jų po mėgstamiausią savo gimtosios šalies kalėdinio deserto receptą. Gaminau, fotografavau ir artėjant Kalėdoms siunčiu sveikinimo atvirukus, su mėgstamiausiu kiekvienos kalėdiniu desertu.

Kviečiu ir Jus keliauti po Europą ir išsikepti šiose šalyse populiarių kalėdinių desertų.