Užkandžių dėžutės

Užkandžių dėžutės neretos šeimos galvos skausmas. Šis „malonumas” šiais mokslo metais ištiko ir mus. Tad savo atradimais ir pasiteisinusiais receptais nusprendžiau dalintis ir su tinklaraščio skaitytojais.

👉 Na, o prieš pradedant planuoti dėžučių turinį 3 svarbūs dalykai apie užkandžių dėžutes:

✔ Pirmas ir svarbiausias dalykas – užkandžių dėžučių turinys turi būti planuojamas. Savaitei, kelioms dienoms nuspręskite patys, tik jokiu būdu neturi būti „įsidėjau ką radau“, nes tokiu atveju bus tik gaisrų gesinimas, sveikai mitybai čia vietos nebebus.

✔ Antras – pati užkandžių dėžutė turi būti pagaminta iš kokybiškų medžiagų. Geriausia būtų turėti dėžutę suskirstytą į skyrelius (vadinamoji „bento“ dėžutė) tuomet maistas nesusimaišys, nesušlaps ir išlaikys savo tekstūrą. Na juk jei atsidarot užkandžių dėžutę, o vaizdas po kelionės į darbą ar mokyklą švelniai sakant nelabai viliojantis, esu tikra valgyti taip pat nesinorės.

✔ Ir trečias – užkandžių dėžutė nėra tas pats kas pietų dėžutė. Skiriasi jų turinys ir paskirtis. Jei didžiąją dienos dalį praleidžiate ne namuose, turėtumėte pasiruošti ir vieną ir kitą. Subalanduotai ir sveikai mitybai svarbu, kad tarpai tarp valgymų būtų ne ilgesni nei 2-3 valandos. Tad kokios dėžutės reikia jūsų atveju spręskite patys.

Kiti receptai