Kad šv. Velykos netaptų maratonu

Švenčių laukimas daugeliui žmonių būna įtemptas metas, visi skubam, lekiam, bandom nudirbti paskutinius darbus, kad šventinis savaitgalis būtų ramesnis. O jei dar šventės nusimato tos, kai svečiai sugūžės pas Jus, o ne Jūs eisite į svečius, galvos skausmas būna garantuotas. Štai keletas patarimų, kaip nepamesti savęs per Velykų maratoną ir pasimėgauti šventėmis:

  • Planuokite iš anksto. Sudarykite darbų sąrašą ir tvarkaraštį. Nustatykite prioritetus. Tai padės dirbti tikslingai, nesiblaškant ir išvengti paskutinės minutės streso.
  • Darykite pertraukas. Net nemėginkite viską padaryti vienu įkvėpimu, reguliariai darykite pertraukas, kad pailsėtumėte ir pasikrautumėte energija. Nesvarbu, ar tai bus pasivaikščiojimas lauke, ar kavos puodelis, joga ar keletas knygos ar žurnalo puslapių. Tai padės išlikti ramiems, susikaupusiems ir nepervargti.
  • Prašykite pagalbos. Nebijokite prašyti draugų ir šeimos narių pagalbos. Pasidalinus užduotimis darbo krūvis bus mažesnis, galėsite koncentruotis ties svarbiausiomis užduotis ir turėsite laiko atsikvėpti. Kad nereikėtų gaišti laiko ieškant patiekalų idėjų, paruošiau mano pamėgtų velykinių patiekalų receptų rinkinį.

  • Būkite lankstūs. Atminkite, kad viskas ne visada gali vykti pagal planą, ir tai gerai. Būkite pasirengę prisitaikyti ir keisti planus, ir nepergyvenkite dėl nedidelių nesėkmių.
  • Pasimėgaukite akimirka. Galiausiai nepamirškite skirti laiko pasimėgauti švente. Nesvarbu, ar tai būtų dalyvavimas velykinių kiaušinių medžioklėje, ar valgymas su artimaisiais, sutelkite dėmesį į tai kas vyksta, žmones kurie supa Jus. Lai išėjus paskutiniams svečiams lieka šiltas prisiminimas apie žmones ir bendravimą, o ne sutryptus žingsnius virtuvėje.

Jaukių ir gražių švenčių be streso virtuvėje!

Kiti receptai