Kiaušinių marginimas – neatskiriama Velykų tradicija

Kasmet artėjant šv. Velykom ne tik prisimenam jau tradicija tapusius margučių marginimo būdus, bet ir ieškom kažkokių naujų, dar nebandytų kiaušinių dažymo būdų.

Mano šeimoje margučių marginimas vašku visada buvo tradicija. Ir mano vaikai labai laukia būtent margučių marginimo vašku. Kaip marginti margučius vašku, su daug patarimų ir informacijos sudėjau į video, kurį galite įsigyti čia >>

Suplanuok savo šeimos meniu

Ir taupyk laiką, pinigus ir energiją!

Tačiau marginimas vašku užima daug laiko, reikalauja pasiruošimo ir ne visada yra kantrybės dailiai braukti brūkšnelį prie brūkšnelio.

Tad man kartais norisi ir kažko paprastesnio, žemiškesnio ir su paslaptim, koks rezultatas bus. Juk margučių marginimo pats magiškiausias momentas ir yra, kai išvynioji iš dažymo patalų ir nustembi ką radai.

Tad pasidavus Velykų nuotaikai išbandžiau kiaušinių dažymą mėlynuoju kopūstu. Man labai patiko spalva, ir gautas rezultatas.

Taip pat  dažiau burokėliais ir išpildžiau labai seną svajonę – marginti kiaušinius svogūnų lukštais.

Bet iš visų mėgintų dažymo būdų mano favoritų favoritas yra dažymas su ciberžole. Kai pilkas dangus dažnesnis nei saulė jame, geltona spalva yra tai ko reikia mums visiems.

Šiais metais margučius dažiau ir baltuoju ir raudonuoju vynu.

Na, o labiausiai nustebinusiu dažymo būdu pavadinčiau margučių marginimą kinžožių arbata. Buvau įsitikinus, kad margučiai bus raudoni, o gavosi mėlyni, tarsi džinsiniai!

Tad šiemet Velykų statas bus kaip niekada gausus margučiais ir marginimo technikų įvairove.

O kaip margučius marginat Jūs?

Kiaušinių marginimas vašku

Kiti receptai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *