Kiaušinių dažymas kinrožių (hibiskus) arbata

Kiekvienais metais, artėjant šv. Velykoms mėginu pabandyti vis kažkį naują margučių dažymo būdą. Tad šiemet bandžiau marginti margučius kinrožių (hibiskus) arbata. Ir rezultatas labai nustebimo! Tikėjausi raudonų margučių, o gavosi labai gražūs „džinsiniai”. Tada dar interneto platybėse paieškojau informacijos ir turimą nuovirą praturtinau ciberžole ir nudažiau margučius jau seniai ieškota žalia spalva.

  • Kiaušinių
  • Vandens
  • Kinrožių arbatos (hibiskus) – geros saujos 1l vandens.
  • 2 šaukštų acto (man puikiai nusidažė ir be jo)
  • Popierinio rankšluosčio

Suplanuok savo šeimos meniu

Ir taupyk laiką, pinigus ir energiją!

Užvirkite vandenį, dėkite arbatą. Jai išbrinkus sudėkite kiaušinius ir virkite 6-7min. Arbata turi apsemti kiaušinius pilnai. Kuo arbatos masė tirštesnė, tuo intensyvesnė bus spalva.

Palikite puode iki norimos spalvos.

Išėmę leiskite margučiams apdžiūti ir šveliniai nuvalykite popieriniu rankšluosčiu.

Dėl blizgumo galima patepti aliejumi.

Paprastai, greitai ir neprastai!

Kiaušinių marginimas vašku

2 komentarai apie “Kiaušinių dažymas kinrožių (hibiskus) arbata”

  1. Kinrožės – absoliutus šių metų atradimas! Miksavau jų arbatą ne tik su ciberžolėmis, bet ir su svogūnų lukštais, pastaruoju atveju margučių fragmentai išėjo nuo tamsiai pilkos iki juodos spalvos. Marginimui mėgstu naudoti įvairias žoleles, neretai uždedu ir nedidelį gabaliuką svogūno lukšto – toks būdas puikiai pasiteisino ir su šiais natūraliais dažais. Darbo ne ką daugiau nei su pramoniniais, o rezultatas pranoko lūkesčius. Nustebino tai, kad margučiai išėjo gana ryškūs, nors po virimo kiaušinius daže laikiau tikrai ne ilgiau kaip 2 val., ciberžolių skystyje – dar trumpiau. Miela Živile, ačiū už idėją:) Smagių švenčių!

    1. Miela, Lina, AČIŪ Jums labai, kad dalinatės mintimis. Džiaugiuosi, kad pasiteisino mano siūlomi margučių dažymo būdai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *